Показы: 11272
  • 153
  • 6
60KGS
Позвонить

Все по 60с🤩🤗 мелочи которые нужны каждом доме☝️ 1)герметик пластичный

Все по 60с🤩🤗
мелочи которые нужны каждом доме☝️
1)герметик пластичный от вытекание воды из труб,от мышиных нор и других дырок на стене. Водоотталкивающий и огнестойчивый материал.
1)Чычкан тешкен,оюлуп калган дубалды,суу аккан трубаны,тешиктерди бекитууго арналган гепметикалык буюм.
💰60сом
2)Силиконовая насадка для коротким кранам от брызг воды.Ваш кран короткий и неудобно умываться или стирать? тогда этот насадка для вас. подойдёт любому крану.
2)Кыска крандарга арналган желимден жасалган насадка. Суу чачырап,ынгайсыздык кылганда эн керектуу буюм👍Баардык кранга туура келет
💰60сом
3)жёсткая тряпка с серебристой ниткой.
отлично подойдёт для мойки антиправительственных и стеклянных крышек.
3)Кумуш жип кошулган идиш жуучу тряпка. катуу болгонуна байланыштуу казан-аяк жана капкактарды жууганга ынгайлуу,чийбейт.
💰60сом
4)органайзер в виде "губки"💋 для зубных паст и мазам. красивая и интересная вещь
4)💋формага окшогон зубной паста Жана маздарды сыдырууга арналган буюм.
💰 60сом
5) Силиконовый органайзер "карман" для раковин. можно вешать на кран и внутри положить губки и разные мелочи для мойки. органайзер легко мыть,а губки не будут вонять,так как все вода вытекает из органайзере.
5)Кранга асып коюп,ичине идиш жууган губка жана майда буюмдарды салып койгонго арналган желим "чоктокчо". Ичине салынган буюмдар сасыбайт,себеби желимдин тешиктеринен аба кирип кургак турат.
💰60сом
6) Силиконовая губка для чистки посуд, фруктов и овощей. Вещь универсальная 👍 После мытья легко чистится,не оставляя в себе бактерии и жиры. Можно ещё использовать как прихватка от горячего.
6) Желим губка идиш-аяк жана момо -жемиш жууганга пайдаланса болот. Май идиштерди жууганда пайдаланса абдан ынгайлуу,себеби кайра желим губканы таза жууп койгонго болот.
💰60сом